Equitable
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám

4 posters

Goto down

Chrám              Empty Chrám

Odoslať pre Božstvo So október 25, 2014 4:07 pm

Dračí chrám je majestátna budova chránená neviditeľnou magickou bariérou, ktorá vpustí dnu len tých, ktorých tu priviedol osud.
Je postavená z tvrdého kameňa. Z pravej i ľavej strany vyrastajú dva mohutné stromy, ktoré sa o chrám opierajú a dodávajú mu eleganciu. Strop chrámu je zo skla, teda tu neustále prúdia slnečné, či mesačné lúče. Chrám je tak vždy dostatočne osvetlený. Do chrámu vedie len jediná cesta a to veľká brána, ktorá je neustále otvorená. Brána je z dubového dreva, je vyššia než dva metre preto cez ňu prejde ktokoľvek.
Vnútri sa nachádza veľká hala, kde je 6 hniezd. V týchto hniezdach často ležia dračie vajcia a čakajú na to, až si ich niekto osvojí. Dračie vajcia pripomínajú väčšinou drahé kamene či kovy, sú v rôznych farbách i veľkostiach.
Ak si vyberiete dračie vajce, musíte počkať, kým sa vyliahne. Liahnutie vajec určuje vždy jeden z administrátorov. Prihlásia sa na nick Božstvo (čo je najvyšší osud Equitable) a budú manipulovať ako z pracovníčkami chrámu, tak z vajciami.
Pracujú tu dve staršie ženy, obe majú niečo okolo päťdesiatky. Tá staršia, sivovlasá pani s neustále vzpriamenou postavou aj napriek veku je sestra Ester. Tá druha, nízka o niečo mladšia pani je sestra Anna. Jedna má vždy službu pri strážení vajec a tá druhá má službu pri recepcii, kde víta návštevníkov.

Len by som chcela podotknúť, že pohlavie svojho dráčaťa neurčujete vy, ale jeden z administrátorov. Svojmu dráčaťu môžete vybrať len meno! Ak u budú návrhy na mená ako ,,Safira, Pepánek" a pod., budú Vám mená vyberať administrátori!


Naposledy upravil Božstvo dňa So október 25, 2014 5:36 pm, celkom upravené 1 krát.

Božstvo
Admin

Počet príspevkov : 39
Join date : 19.10.2014

https://equitable.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Božstvo So október 25, 2014 4:12 pm



1. hniezdo
V tomto hniezde sídli pieskovo fialové vajce, jeho škrupina je na dotyk úplne jemná, bez jednej vypukliny či štrbiny. Veľkosťou sa veľmi nelíši od ostatných vajec, no je jasné, že je najmenšie spomedzi všech troch. (Drak Horský)

2. hniezdo
Tu sídli podsaditejšie vajce čiernej farby s ohnivo oranžovým hrubým žilkovaním. Žilky tlmene pulzujú, takže to vypadá, akoby nimi naozaj pretekala láva. Vajce je na dotyk drsnejšie a mimoriadne teplé. (Drak Ohnivý)

3. hniezdo
Toto hniezdo sa pýši tmavo modrým vajíčkom. Zdá sa, akoby vajce pochádzalo zo samotných nebies, pretože pripomína búrkové mraky. Zospodu je však jasne vidieť, že tmavomodrá farba steká do jemnej krémovej. Vajce je veľmi hladké a stredne veľké.

4. hniezdo
Další kousíčky tentokrát písčitě zabarvené skořápky.

5. hniezdo
Tu sa nachádzajú škrupinky z čierneho vajíčka.

6.hniezdo
I tu sa nachádzajú škrupinky z čierneho vajíčka.

Božstvo
Admin

Počet príspevkov : 39
Join date : 19.10.2014

https://equitable.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Božstvo Pi november 07, 2014 2:57 pm

V Chráme vládlo ticho a pokoj. Steny tejto budovy pohlcoval súmrak a pomaly i strážkyne zaspali. Odrazu sa dvere do Chrámu rozrazili, čo tie dve opäť prebudilo. Vovalili sa do hlavnej miestnosti, kde stál obrovský drak fialovej farby. Zavrčal na tie dve, pretože prišli s jasným hlukom. Do tretieho hniezda opatrne položil vajce tmavo modrej farby, pripomínajúce búrkové mraky. Položil pazúr, na vajce. Nech nad tebou hviezdy bdejú, otočil sa, poklonil sa strážkyniam a vypochodoval z miestnosti. Len čo ho ožiaril mesiac, roztvoril krídla a vzniesol sa na oblohu. Okamžite na nej splynul.

Božstvo
Admin

Počet príspevkov : 39
Join date : 19.10.2014

https://equitable.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Lyssie So november 08, 2014 9:07 am

Ten večer, keď už hviezdy na oblohe svietili sa Lyssie rozhodla, že by mala zájsť niekde do mesta. Stihla sa ubytovať v Inštitúte a potom ju nohy priviedli k veľkej budove.
Obzvlášť v nej sa jej to zdalo príjemné. Najmä keď videla tie vajcia. Okamžite ju pohltilo svetlo búrkového vajíčka. Rýchlym krokom podišla k nemu. „Nádherné,“ zašepkala. Usmiala sa a vajce si vziala do rúk. Bolo dosť ťažké, to nemohla poprieť, preto sa rozhodla, že sa posadí.
Vajce v rukách pohladila a o chvíľu pri ňom i zaspala.

Lyssie

Počet príspevkov : 3
Join date : 07.11.2014

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Božstvo So november 08, 2014 3:43 pm

Zatiaľ čo dievčina spala sa v jej náručí začalo knísať vajíčko. Rozťala ho sieť prasklín a liahnutie potvrdil výbuch, ktorý Lyssie pravdepodobne zobudil.
No a pokiaľ skontrolovala vajce zistila, že namiesto neho tam je dráča so šupinatým hrebienkom.

Božstvo
Admin

Počet príspevkov : 39
Join date : 19.10.2014

https://equitable.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Talia So november 08, 2014 8:50 pm

Vošla som do Chrámu. Už zdiaľky ma toto miesto nesmierne zaujalo, preto som neodolala a tak som sa nakoniec ocitla tu. Nehlučne som našlapovala na podlahu miestnosti, ktorú som si momentálme obzerala. Bola naozaj obrovská a honosná, naozaj veľmi vhodná k tomu, aby v sebe uchovávala tie najkrajšie poklady na šírošírom svete. Svojimi ónyxovými očami som sa zastavila až na stĺpikoch, z ktorých len dva niesli oné prenádherné poklady. Pristúpila som bližšie a obidve som si skúmavo a pozorne prezrela. Okamžite ma zaujalo čierne vajce s ohnivými žilkami, ktoré dokonca tlmene pulzovali. Chvíľu som dokonca aj zvažovala, že či nimi naozaj netečie láva. Natiahla som ruku a jemne som bruškami prstov prešla po povrchu vajci. To bolo dokonca aj dosť teplé, takže som naozaj nadobúdala dojmu, že tými tlmene tepajúcimi oranžovými žilkami preteká láva. Predsa len, u dračích vajec môže byť všetko možné. Nakoniec som na vajci spočinula celou dlaňou a jemne som ho ňou hladila, pričom som si užívala teplo, ktoré z neho sálalo. Nevedela som prečo, ale niečo ma k tomuto vajci ťahalo. Pohľadom som opäť preletela miestnosť a až teraz som si všimla dievčiny s dráčaťom na nohách. "Ahoj," pozdravila som ju s úsmevom. "Pekný dráčik, či dračica?"kývla som hlavou k malému dráčikovi spočívajúcemu v jej lone.
Talia
Talia

Počet príspevkov : 7
Join date : 26.10.2014

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Diennsia Ne november 09, 2014 6:15 pm

<<< Inštitút (with Nymeria)

Dienn kráčala po boku Rie... Alebo skôr naopak? To bolo jedno. Dračica už totiž vedela rozprávať a bola nesmierne otravná. Die si na to ešte nezvykla. Opatrne vošli obe do chrámu a hnedovláska sa skoro rozkričala na čiernu dračicu. "Čo si myslíš? Hm? Že každý sa správa ako vzdelanec?" spýtala sa nahnevane malej dračice a tá stíchla. Potom stíchla aj Die keď si všimla spoločnosť. Pozrela sa na obe dievčatá a nesmelo sa pohla dopredu k jednej so stoličiek. Nymeria podišla k malému dráčaťu a vyslala k nemu hravé pocity. Ahoj! pozdravila novopečenú Jazdkyňu a premerala si dráča kritickým pohľadom. Die opatrne sledovala jej rozhovor s Jazdkyňou a snažila sa držať na uzde.
Diennsia
Diennsia

Počet príspevkov : 15
Join date : 27.10.2014
Age : 22

http://milujempsi.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Lyssie Po november 10, 2014 4:40 pm

Z pokojného spánku ju napokon vyrušil ohromný rachot. Začala lapať po dych, veď skoro dostala infartk! Neskutočne sa vyľakala a to ani nezistila, že jej v náručí sedí dráča. Keď sa jej začalo obtierať hrebienkom o ruky, zhíkla a zistila, že sa nemá čoho obávať. Ako mohla prespať liahnutie vlastného dráčaťa?
Pritúlila si ho k sebe, pohladila a keby sa nebola ovládala, istotne by ho i pobozkala. No to už Búrkový zamietol a zoskočil na podlahu. Ponaťahoval sa a potom si ľahol k jej nohám. Stále bola trochu mimo, no dokázala sa sústrediť.
V tom ju vyrušil hlas nejakého dievčaťa. Teda, to zistila až potom, čo sa otočila.
„Ahoj,“ prikývla na pozdrav a zadívala sa na dráčika vo svojom lone.
Pozrela dráčikovi do nebesky modrých očí, hľadiacich priamo na ňu. V tom jej bolo všetko jasné. „Drak,“ odvetila.
No a hneď po tejto odpovedi vtrhla do Chrámu ďalšia „dáma“ a rozkričala sa na plné hrdlo, až Lyssie postavilo na nohy. Dráčik pri jej nohách sa vyľakal a odskočil až k stĺpikom.
Upokojila sa a vrátila sa na jednu lavičku. Dráčik vyskočil k nej, no hneď ako si všimol čiernu dračicu zoskočil a začal ju obskakovať. tiež jej odoslal radostné a hravé pocity.
„Ahoj,“ odvetila mierne vyvedene. Zase bola mimo.

Lyssie

Počet príspevkov : 3
Join date : 07.11.2014

Návrat hore Goto down

Chrám              Empty Re: Chrám

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.